ХХІІ обласний з’їзд туристів

Щорічно до міжнародного дня туризму проводиться масштабний обласний зліт туристів.

Усі туристичні клуби та організації, найактивніші туристи збираються на вже традиційному місці – Обухівський ліс, Кіровського району, Дніпропетровської області – щоб весело відсвяткувати цей день.

Було багато теплих зустрічей, цікавих розмов, ділилися враженнями та історіями зі своїми товаришами, які відбулись за цей рік. Було, також, і багато нових знайомств, що є підтвердженням того, що сфера туризму не зникає, а навпаки, поповнюється новими обличчями, «молодою кров’ю» як то кажуть. Приємно було бачити і старійшин туризму, їх нескінченний запал, активність та відданість своїй справі.

За традицією на з’їзді проводяться командні змагання, на яких учасники показують свої найкращі вміння. Змагання проводяться у декілька етапів, а саме:

  1. Велоетап.
  2. Смуга перешкод.
  3. Водний етап.
  4. Орієнтування на місцевості.

Велоетап передбачає собою проходження вело смуги із різними ускладненнями.

На водному етапі необхідно було пройти «маршрут» на байдарках.

На орієнтуванні завданням було взяти на час усі відповідні точки (КП), що відмічені на карті, азимутальним методом.

Смуга перешкод мала декілька завдань:

  • зав’язати вірно туристичні вузли;
  • закип’ятити 0,5 л води, використовуючи лише одне поліно, сокиру, казанок та сірники. Але дощ, що був напередодні, ускладнив трохи завдання;
  • пройти мотузкові етапи, такі як: переправа, метелик, маятник горизонтальний, жердини тощо.

Також, був конкурс-сюрприз, який заключався у кулінарних здібностях; фотоконкурс, на якому були представлені кращі фотокартки з походів або туристичного життя в цілому.

І на останок – традиційний творчо-пісенний конкурс біля вогнища, що збирає коло себе всіх туристів, робить неймовірно чудову, теплу атмосферу.

У загальному заліку команда «КАСТ» посіла почесне ІІІ місце, з чим ми і вітаємо наших бронзових призерів: Ольгу Лисенко, Марію Ползікову, Сергія Порубая, Олексія Кісельова.

Хочемо відмітити, що наша команда учасників мала шалену підтримку, турботу та допомогу від усього клубу «КАСТ». Адже, КАСТ  — це одна СІМ’Я.

Ще одним важливим моментом було те, що на ХХІІ з’їзді туристів було багато нових спонсорів-партнерів, які у свою чергу дарували цінні подарунки переможцям та учасникам.

Подяка партнерам:

Shambala,

Terra Incognita,

Red River,

Expedition Dnipro,

Skala,

Колекція пригод,

Снаряга,

Спорт Арсенал,

СК Княжа.

 

 

 

 

Автор статті: Лисенко М.Г.

Жовтень, 2021 рік

 

 

Admin

07.01.2023